O NÁS
O NÁS

HADAKI je součástí rodinné společnosti KALENCOM Corporation se sídlem v New Orleans. Založena byla v roce 1971 jako firma vyrábějící turistické a sportovní tašky a batohy. Postupem času se vykrystalizovaly dvě velké divize, z nichž HADAKI je nejmladší, ale nejvíce dynamicky se rozvíjecí. HADAKI se zaměřuje na kolekce s podmanivými vzory a živými barvami. Všechny výrobky HADAKI jsou vyrobeny z materiálů ohleduplných k životnímu prostředí a vyznačují se vysokou kvalitou zpracování.

Kabelky a tašky HADAKI jsou navrženy pro všechny, kteří vyznávají aktivní styl života. Většina výrobků je voděodolná a snadno se udržuje. HADAKI vyrábí cestovní tašky, stylové kabelky a peněženky s jedinečným vzhledem. Nezapomíná také na studenty nebo mladé profesionály, kteří mají vždy po ruce svůj laptop, mobil, tablet, notebook, netbook nebo iPad a jsou stále připojeni. Na všechna tato zařízení HADAKI nabízí tašky, batohy a pouzdra.

Proč je HADAKI unikátní?

  • HADAKI přichází s luxusním zbožím v originálním designu, které je dostupné široké veřejnosti.
  • HADAKI je charakteristické vysokou kvalitou použitých materiálů s dokonalým zpracováním.
  • Všechny výrobky HADAKI jsou eco-friendly. Neobsahují AZO látky, ftaláty/DEHP, di-ftaláty, BOP ani jiné chemické látky.
  • Výrobky HADAKI se snadno udržují. Většina tašek, kabelek a pouzder mají voděodolný povrch.
  • HADAKI je se svými živými barvami a vzory symbolem originality a jedinečnosti.
  • HADAKI naslouchá přáním svých zákazníků a neustále aktualizuje a mění témata kolekcí na základě jejich nápadů a potřeb.

 

NGZkMmY5Mm